Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 травня, 21:39:35

Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

12.12.2020   10:32Агенцiя

10 грудня в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участі ключових суб’єктів національного механізму взаємодії.

До засідання були запрошені й представники районних державних адміністрацій та об’єднаних громад в режимі онлайн через карантинні обмеження.

Під час засідання Ради булди обговорені результати виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року та розроблений проект Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Окрім того, було обговорено й результати соціологічного дослідження явища насильства в Чернігівській області та результати моніторингу діяльності суб’єктів національного механізму взаємодії в області.

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини декілька останніх років щорічно проводить моніторинг виконання Комплексної програми в тому числі з протидії торгівлі людьми на рівні області, а цього року такий моніторинг був проведений спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Задля покращення ситуації з протидією торгівлі людьми в районах та громадах області, було акцентовано увагу, що не всі РДА мають комплексні програми, та тільки в 15 ОТГ визначено уповноважену особу за напрям протидії торгівлі людьми, в 10 громадах створені міжвідомчі координаційні ради, в 5 – затверджена програма та ще в одній триває розробка програми. В Ніжині та Новгород-Сіверському, як містах обласного значення, визначені структурні підрозділи, є Програма та функціонує МКР. В Чернігові та Прилуках є визначена уповноважена особа, однак на сьогоднішній день нерозроблена програма та не налагоджена міжвідомча взаємодія.

Саме тому найближчим часом є багато питань, над якими потрібно працювати спільно.

Чернігівський громадський комітет захисту прав

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 87 нових випадків COVID-19

Виявлено 87 нових випадків COVID-19 20:58

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 13 травня в області зафіксовано 87 нових випадків COVID-19.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 15:15

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у квітні 2021 р. в області становив 100,9%, в Україні – 100,7%.

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару

Про харчову безпеку у школах і дитсадках йшлося під час вебінару 15:00

11 травня відбувся черговий онлайн-семінар за програмою «Система НАССР для навчальних закладів», ініційований громадською організацією «Ресторанна гільдія» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні, Торгово-промислової палати, Аграрного союзу України та компанії «Profi club».

До 200 годин  громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину

До 200 годин громадських робіт засуджено чоловіка, який побив п’ятирічну дитину 14:41

Ювенальним прокурором Козелецької окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні про завдання тілесних ушкоджень малолітній дитині (ч. 1 ст. 125 КК України).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 5 пожеж 14:29

За минулу добу на Чернігівщині виникло 5 пожеж, 3 з яких в природних екологічних системах, 2 у приватному житловому секторі громадян.