Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 20:07:51

Фахівці податкової проінформували щодо питань реєстрації податкових накладних сільгоспвиробниками

12.12.2020   10:16Агенцiя

Під час семінар-наради, яка відбувалась у режимі онлайн-конференції та транслювалась для широкого загалу, фахівці Головного управління ДПС у Чернігівській області проінформували учасників щодо основних причин зупинення реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Керівники ведучих напрямів оподаткування Євгеній Шульга, Ірина Бурлак та Олена Пустовойт  детально роз’яснили порядок формування якісного пакету документів для прийняття рішення про їх реєстрацію в контексті дії Постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» та наказу Мінфіну від 12 грудня 2019 року №250.

Захід був організований Департаментом розвитку економіки та сільського господарства, за участі Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області». Серед учасників обговорення важливих питань були представники Науково-дослідного центру «Чернігівагропромпродуктивність»,  сільськогосподарські підприємства та  фермерські господарства області.

ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини