Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 01:40:35

Чернігів: програми співфінансування для жителів приватного сектору та ОСББ продовжили до 2025 року

08.12.2020   09:33Агенцiя

Ще кілька програм, за якими управління житлово-комунального господарства здійснює ремонти та будівництво інфраструктурних об’єктів в приватному секторі та багатоквартирних будинках депутатами Чернігівської міської ради були продовжені на період 2021-2025 років.

Йдеться про Програму розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки та Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки. Обидві Програми діють у Чернігові уже кілька років. Умови, за якими жителі міста можуть ними скористатися, лишилися без змін.


Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки:
Завдяки цій Програмі мешканці приватного сектору можуть долучитися до покращення інфраструктури свої вулиць. Так, за час дії Програми нею скористалося 10 ОСН (органів самоорганізації населення), які були створені мешканцями більше 400 садиб приватного сектору. Надавалася підтримка у приєднанні будинків приватної забудови до загальноміської каналізаційної мережі та відновленні асфальтного покриття на умовах співфінансування.
На наступні роки ці умови лишаються незмінними: 80% вартості робіт фінансуються з міського бюджету, 20 % - це власні або залучені кошти містян.

Прийняття «Програми розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2021-2025 роки» дозволить продовжити надання підтримки населенню приватних домоволодінь міста для проведення благоустрою територій приватного сектору (капітальний ремонт доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, відведення дощових та талих вод).
Прогнозований обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Програми на найближчі 5 років складає 93 750,0 тис.грн. З них: 75 000,0 тис. грн. - кошти міського бюджету, 18 750,0 тис. грн. - кошти ОСН. Детальніше про Програму


Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2021-2025 роки:
Участь у Програмі можуть брати будинки, у яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельні кооперативи (ЖБК). Кошти можуть використовуватися на проведення капітального ремонту багатоквартирних будинків, внутрішньо-будинкових проїздів та малих архітектурних форм на прибудинковій території.
Умови співфінансування залишаються незмінними: 70% – це кошти міського бюджету, 30% – кошти ОСББ (ЖБК). Для будинків, вік яких перевищує 50 років, фінансування капремонту здійснюється у співвідношенні: 85 % від загальної вартості робіт – це кошти міського бюджету, 15 % – кошти ОСББ (ЖБК). Для будинків, строк експлуатації яких не перевищує 10 років, участь в Програмі не передбачено.
Прогнозний обсяг фінансування заходів Програми з міського бюджету на 2021-2025 роки складає 54 325, 0 тис. грн.


Також на сесії депутатів міської ради була затверджена Програма сприяння діяльності вуличних комітетів у Деснянському та Новозаводському районах міста Чернігова на 2021-2025 роки.
Орієнтовний обсяг фінансування Програми сприяння діяльності вуличних комітетів на 5 років складає 394,0 тис. грн.
Програма має на меті забезпечення активізації роботи вуличних комітетів Деснянського та Новозаводського районів міста по виконанню покладених на них повноважень.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».