Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 16:02:47

Ніжинський міський голова про перші досягнення

08.12.2020   08:12Агенцiя

7 грудня під час розширеної міжвідомчої наради керівників підприємств, установ та закладів міста міський голова Олександр Кодола повідомив про перші напрацювання новообраної влади.

Вже звернулися до Державної аудиторської служби щодо проведення аудиту всього міста, бюджету Ніжинської територіальної громади, головних розпорядників бюджетних коштів, комунальних підприємств, з тим, щоб з'ясувати в якому стані кожне управління, місто в цілому. В телефонній розмові міський голова Олександр Кодола та голова Державної аудиторської служби Геннадій Пліс домовилися про тісну співпрацю.

Державна аудиторська служба проведе аудит безкоштовно, за попередньо визначеним графіком.

Також проведена значна робота щодо залучення великих бізнес компаній у Ніжин. Протягом минулих двох тижнів відділ економіки та інвестиційної діяльності звернувся до великих торговельних мереж з пропозиціями відкрити свої представництва у м.Ніжині. Очільник міста провів низку телефонних розмов з великими кампаніями. Вже є напрацювання з торговельною мережею «Епіцентр». Міський голова Олександр Кодола планує цього тижня зустрітися з керівництвом «Епіцентру», щоб більш детально обговорити всі деталі співпраці та розпочати роботу місті.

Також міська влада очікує відповіді щодо співпраці від національних операторів автомобільних заправних станцій, яких у нашому місті не має.

Міський голова доручив першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федору Вовченку створити робочу групу та в найкоротші терміни проаналізувати як комунальне майно міста Ніжина використовується. «Ми побачили, що окремі об’єкти комунального майна використовується неефективно», - зазначив міський голова Олександр Кодола.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:06

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 14,8% населення.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 8-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 8-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 12:24

17 травня Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного восьмої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що запланована на 27 травня.

В області створено ще один дитячий будинок сімейного типу

В області створено ще один дитячий будинок сімейного типу 12:04

У Корюківському районі створено ще один дитячий будинок сімейного типу. Родина, де виховувалось четверо дітей, які залишились без батьківської опіки, стала новою домівкою ще для двох дітлахів.

У Ніжині відзначили День Європи

У Ніжині відзначили День Європи 11:44

15 травня в рамках відзначення Дня Європи на вулиці Гоголя організовано Євровулицю.