Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 06:37:51

8-11 грудня буде перекрито рух через залізничний переїзд на дорозі Козелець - Бобровиця

07.12.2020   12:26Агенцiя

У зв’язку з проведенням капітального ремонту переїзду та заміною переїзного настилу на перегоні Заворичі – Бобровиця, з 08:00 8 грудня до 17:00 11 грудня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець – Бобровиця (км 28+238).

Це залізничний переїзд поблизу Марківців Бобровицького району.

Об’їзд місця виконання колійних робіт буде здійснюватись автомобільними дорогами:
- Т-25-13 Козелець – Козари – Носівка (маршрут Козелець – Носівка);
- Т-25-26 Ніжин – Бобровиця – Нова Басань (маршрут Носівка – Бобровиця).

Водії та перевізники, враховуйте дану інформацію при плануванні поїздок!

Зазначимо, що встановлення дорожніх знаків про зміну організації руху у зв'язку з колійними роботами - це компетенція відповідного виробничого підрозділу Укразалізниці.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.