Громадська рада при ОДА ініціювала обговорення застосування бактерицидних рециркуляторів для знезараження повітря у громадських місцях
За ініціативи комітету Громадської ради при облдержадміністрації з формування і реалізації державної політики відбулося засідання за «круглим столом» на тему «Запобігання розповсюдженню коронавірусу шляхом знезараження повітря в громадських місцях».

Зростання захворюваності на коронавірус змушує шукати методи запобігання поширення інфекції COVID-19. Застосування бактерицидних рециркуляторів дозволяє знижувати кількість бактерій та вірусів у повітрі закритих приміщень у присутності людини.
Присутні ознайомились з основними технічними характеристиками, ціновими пропозиціями на сучасні моделі бактерицидних рециркуляторів. Виступаючі наголошували на важливості дотримання правил ефективного і безпечного використання цих приладів.
У заході взяли участь члени Громадської ради при облдержадміністрації, представники Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», Головного Управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, Управління освіти і науки облдержадміністрації, Управління освіти Чернігівської міської ради, КП «Чернігівське тролейбусне управління», виробників бактерицидних рециркуляторів та обслуговуючих медичну техніку підприємств.
Захід відбувся за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.