Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 22:30:14

В обласному Управлінні ДСНС відбулась відеоселекторна нарада із керівниками підпорядкованих підрозділів

07.12.2020   07:51Агенцiя

4 грудня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада з підпорядкованими підрозділами під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового.

Серед основних питань, які було розглянуто в ході проведення -  стан забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення і територій області, здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо профілактики пожеж, випадків загибелі й травмування людей на них в зимовий період.

Крім того, головний рятувальник Чернігівщини вручив чотирьом співробітникам погони з першими спеціальними званнями середнього начальницького складу. Так, "лейтенант служби цивільного захисту" присвоєно Вікторії Саніній та Вадиму Федуну, а Дмитру Власіці та Артему Миголю - "молодший лейтенант служби цивільного захисту".

Підбиваючи підсумки, начальник Управління поставив ряд завдань керівникам підрозділів та акцентував увагу на посиленій профілактичній роботі серед населення з метою недопущення пожеж та трагічних випадків на них.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.