Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 02:14:22

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

04.12.2020   17:00Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

ПЛР дослідження підтвердило захворювання у 120 чернігівців, 50 ніжинців, 58 прилучан, 67 жителів Сосницького району, 42 – Козелецького, 38 – Менського, 29 – Бобровицького, 27 – Прилуцького. Інфіковано 25 мешканців Ніжинського району, 22 – Талалаївського, 24 – Корюківського, 19 – Борзнянського та 14 – Куликівського. По десять хворих в Ічнянському, Сновському і Чернігівському районах, по чотири у Городнянському, Ріпкинському й Новгород-Сіверському, дев’ять у Носівському, вісім у Варвинському та одинадцять у Бахмацькому. З них 37 осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

Сьогодні стало відомо ще про вісім летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померло троє жителів Ніжина: 77-річна жінка і 65 річні чоловік та жінка, двоє 77-річних чоловіків з Бобровицького й Ніжинського районів, а також 41-річна мешканка Корюківського району і 49-річна жінка з Прилук. Від основного захворювання, але з супутнім діагнозом COVID-19 помер 66-річний прилучанин. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 312 осіб. З них 34 чернігівці, 24 ніжинці, 23 жителі Корюківського району, 26 – Козелецького, 18 – Борзнянського, 14 – Ріпкинського. По 16 одужавших у Бобровицькому та Менському районах, по дев’ять у Куликівському, Ніжинському, Семенівському та Сновському, 12 у Бахмацькому, стільки ж у Прилуках. По вісім осіб одужало у Варвинському і Прилуцькому районах, по 11 у Новгород-Сіверському й Сосницькому, по п’ять у Городнянському та Ічнянському, по чотири у Талалаївському і Коропському. А також шестеро одужавших у Носівському районі та 19 у Чернігівському. З них 37 інфікованих перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 20 326 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 9043 пацієнти одужали;
– 10263 — лікується амбулаторно;
– 696 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 295 летальних випадків;
– 29 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 1187 ПЛР-досліджень. 1010 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression