Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 02:49:42

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 503 нових випадки, 6 летальних та 293 одужавших

03.12.2020   18:42Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 3 грудня в області зафіксовано 503 нових випадків COVID-19.

Захворювання виявили у 106 чернігівців, 47 ніжинців, 11 прилучан, 53 жителів Козелецького району, 52 – Ріпкинського, 44 – Новгород-Сіверського, 39 – Борзнянського та 24 – Менського. По 13 інфікованих у Бахмацькому, Городнянському, Куликівському і Чернігівському, по 14 у Носівському й Сосницькому. Дев’ятнадцять хворих у Варвинському районі, десять у Семенівському, сім у Сновському. По три випадки у Коропському і Ніжинському районі, по два у Бобровицькому та Прилуцькому, один у Талалаївському. Госпіталізовано 19 осіб, решта лікується амбулаторно.

Сьогодні стало відомо про шість летальних випадків. Від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли двоє жителів Ніжинського району: 71-річна жінка та 84-річний чоловік, двоє мешканців Борзнянського району: 72-річний чоловік і 62-річна жінка. А також померли 80-річний ніжинець та 62-річний житель Козелецького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 293 особи. З них 34 чернігівці, 23 ніжинці, 9 прилучан, 31 житель Борзнянського району, 24 – Корюківського, 23 – Козелецького і 15 – Куликівського. По шестеро одужавших у Городнянському, Ічнянському, Носівському і Сосницькому районах, по дев’ять у Бахмацькому, Варвинському та Новгород-Сіверському. 16 хворих одужали у Менському і стільки ж у Чернігівському районах, по вісім у Бобровицькому та Ніжинському, по сім у Прилуцькому та Семенівському, 13 у Ріпкинському, четверо у Коропському районі, стільки ж у Сновському. З них 43 інфіковані перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 19 721 випадок захворювання COVID-19, з них:
– 8731 пацієнт одужав;
– 10055 — лікується амбулаторно;
– 619 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 288 летальних випадків;
– 28 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 1152 ПЛР-дослідження. 1007 ІФА-тест провели заклади охорони здоров’я області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини