Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 09:01:08

Затверджена Програма розвитку ЖКГ Чернігова на найближчі п'ять років

03.12.2020   08:03Агенцiя

Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки затверджено депутатами Чернігівської міської ради на засіданні 1 грудня.

Програмою передбачені завдання та збалансований перелік першочергових заходів для вирішення системних проблем галузі.

Як зазначив начальник управління ЖКГ Ярослав Куц, державними будівельними нормами визначені терміни між капітальними ремонтами. З урахуванням цих норм і об’ємів управлінням житлово-комунального господарства розроблено даний документ і наданий депутатському корпусу для розуміння об’ємів фінансування, які необхідні для того, щоб інфраструктура міста працювала.

Повнота реалізації Програми буде залежати від можливостей міського бюджету. На цьому також наголосив міський голова Владислав Атрошенко.

Загалом, прогнозований обсяг ресурсного забезпечення Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки складає 7 560 054,0 тис. грн.

Відповідно до Програми, управлінням житлово-комунального господарства передбачається реалізація наступних напрямків робіт:
1. Утримання об'єктів благоустрою міста.
2. Поточний ремонт об'єктів вулично-дорожньої мережі, штучних споруд та внутрішньо-будинкових проїздів в житловій забудові.
3. Капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства міста.
4. Будівництво та реконструкція об’єктів житлово-комунального господарства міста.
5. Придбання та встановлення обладнання і предметів довгострокового використання.

Загалом, Комплексна цільова Програма розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на найближчі п’ять років створена в результаті детального аналізу попередньої Програми, яка була затверджена на 2017-2020 роки, об’ємів виконання останньої та аналізу стану галузі в цілому.

Наприклад, у наступні роки пропонується зосередитися на ремонті внутрішньоквартальних проїздів та доріг приватного сектору, а також реалізовувати створення компактних міні-скверів для відпочинку чернігівців у різних районах міста.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 17 червня травня по 8:00 18 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 967 нових випадків захворювання на COVID-19 08:57

Серед них - 32 дитини та 6 медпрацівників.

Податківці викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень

Податківці викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень 08:04

Аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області на підставі інформації, отриманої від управління боротьби з фінансовими злочинами ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено схему, за результатом якої зменшено накопичене від’ємне значення по податку на додану вартість на суму понад 300 тис грн та упереджено відшкодування ПДВ на суму понад 100 тис гривень.

Вбивство пенсіонерки за 7300 гривень – судитимуть 27- річного чернігівця

Вбивство пенсіонерки за 7300 гривень – судитимуть 27- річного чернігівця 07:49

Чернігівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного мешканця Чернігова за фактами умисного вбивства з корисливих мотивів та розбою (п. 6 ч. 2 ст. 115 та ч. 4 ст. 187 КК України).

Поліція затримала чоловіка, який понад рік переховувався від відбування покарання

Поліція затримала чоловіка, який понад рік переховувався від відбування покарання 07:31

Оперативники Новгород-Сіверської районної поліції встановили місцезнаходження чоловіка, якого в лютому 2020 року Коропський районний суд Чернігівської області засудив до 4 років позбавлення волі за грабіж.