Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 19:03:39

Голова ОДА доручила активізувати протидію нелегальним рубкам лісів

02.12.2020   08:17Агенцiя

За підсумками апаратної наради голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко доручила органам безпеки та правопорядку вжити додаткових заходів для посилення роботи з протидії тіньовим вирубкам лісу та нелегального обігу лісоматеріалів.

Учасники наради отримали завдання підготувати пропозиції з даного питання і надати їх облдержадміністрації для подальшого опрацювання.

Попри те, що більшість підприємств лісового господарства Чернігівщини вже охоплені системою електронного обліку деревини, в області продовжують фіксувати правопорушення у сфері лісового господарства.

Так, 30 листопада 2020 року, співробітниками відділу БКОЗ УСБУ в Чернігівській області із залученням головного спеціаліста Чернігівського лісового господарства та працівниками ГУ Нацполіції в області був затриманий автомобіль (лісовоз) марки Рено з причіпом. Автівка здійснювала перевезення лісопродукції об’ємом 37 м куб. В ході перевірки встановлено, що товар переміщувався за підробною товарно-транспортною накладною (серія МОА №240521 від 30.11.2020 року) та повторно використаними бирками ДП «Чернігівський військовий лісгосп».
За даним фактом працівниками ГУ НП в Чернігівській області було проведено огляд місця події та опломбовано автомобіль.

Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження по факту порушення та накладення арешту на автомобіль та лісопродукцію. Проводяться заходи щодо встановлення кола осіб, які причетні до вищевказаного кримінально карного діяння.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15

Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.

Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54

Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.

У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12

Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.

На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45

Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».

За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14

З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини