Фермер добровільно виконав вимоги прокурора, звільнивши 2 га самовільно зайнятої ним землі
Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 24 листопада 2020 року провадження у справі за позовом Бахмацької місцевої прокуратури закрито з огляду на добровільність виконання позовних вимог прокурора.
Так, Господарським судом області розглядався позов місцевої прокуратури про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок історико-культурного призначення на території Григорівської сільської ради Бахмацького району.
Зверненню прокурора з позовом до суду передувала перевірка Головного управління Держгеокадастру в області, якою встановлено, що представники суб’єкта господарювання в межах Григорівської сільської ради Бахмацького району розорали та засіяли соняшником 4 земельні ділянки загальною площею майже 2 га.
Вказані землі є для держави особливо цінними, оскільки на них знаходяться історичні пам’ятки – група курганів ІІ-І тис. до нашої ери. Факт наявності курганів на спірних ділянках підтверджено також інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА.
Наразі, завдяки вжитим заходам представницького реагування, земельні ділянки звільнено та приведено у придатний до використання стан.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.