Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 07:49:52

Розглянуті питання щодо готовності служб цивільного захисту та органів управління до взаємодії під час зимового періоду

01.12.2020   07:42Агенцiя

30 листопада у Чернігівській ОДА відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання були розглянуті питання зростання випадків загибелі і травмування людей під час пожеж, запобігання надзвичайним ситуаціям на найбільш уразливих об'єктах і системах життєзабезпечення діяльності, а також стан готовності до виконання спільних заходів, взаємодії органів управління і служб цивільного захисту під час ускладнення дорожнього руху у зимовий період.

Крім того, у режимі відеоконференції із залученням новопризначеного керівного складу органів місцевого самоврядування були проведенні командно - штабні навчання з напрямку організації реагування органів управління та сил цивільного захисту на загрози осінньо - зимового періоду.

За результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено ряд заходів, які необхідно вжити з метою мінімізації можливих негативних наслідків під час осінньо - зимового періоду.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.