Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 23:50:13

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

30.11.2020   15:10Агенцiя

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

За результатами аналітичного дослідження фінансово-господарської діяльності фізичної особи-підприємця, який був неодноразовим переможцем публічних закупівель на будівництво та ремонт об’єктів соціальної сфери, працівниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління в Чернігівській області встановлено факт маніпулювання податковими документами.

Виявлено, що фізична особа-підприємець здійснював оформлення безтоварних операцій по придбанню будівельних матеріалів у підприємств з ознаками «фіктивності».
Податківцями задокументовано факт ухилення підприємцем від сплати ПДВ на суму 4 млн грн та завдання збитків державі - на 22 млн гривень.

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини