Прилуки: триває осіннє прибирання міста
Працівники комунальних служб та жителі приватного сектору і багатоповерхівок прибирають опале листя, рештки городництва та обпилюють дерева і кущі.
Якщо такі роботи провести згуртовано та організовано, то несанкціоновані кучугури листя й обрізаного гілля не лежатимуть на прибудинкових територіях і не принесуть клопотів. Вивезенням відходів займається КП "Послуга". Тому мешканцям потрібно звернутися до голови комітету самоорганізації населення або керівника підприємства та вирішити питання.
Нагадуємо, що будь-яке складування опалого листя й гілля дерев, окрім контейнерних майданчиків, є несанкціонованим. За невиконання Правил благоустрою Прилук передбачена адміністративна відповідальність.
Міська влада дякує тим керівникам та власникам підприємств, установ та організацій, ОСББ, які своєчасно організували прибирання своєї та прилеглої території, вивезли сухе листя. Звертаємося з проханням до всіх господарів приватного сектору, юридичних осіб ще до настання справжніх холодів провести належним чином прибирання власних та закріплених територій, не залишати сміття до весни.
Шановні мешканці громади, долучайтесь до прибирання прибудинкових територій, проводьте озеленення та покращуйте територію нашого міста, адже ми любимо свій рідний край, тож давайте робити наше місто привабливим разом.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression