На Чернігівщині розгорнуто 1237 ліжко-місць для госпіталізації хворих на COVID-19
З них 42,4% забезпечені подачею кисню - на 196 ліжок йде централізована подача, крім того, в розпорядженні лікарень є 319 кисневих концентраторів.
У зв’язку зі збільшенням чисельності інфікованих пацієнтів з важким перебігом хвороби, постійно зростає потреба у збільшенні кисневих точок.
Так, за останні два тижні у медзакладах області додатково було встановлено 52 кисневі точки і придбано 101 кисневий концентратор.
За рахунок коштів, передбачених Постановою КМУ №923, у лікарнях області заплановано додатково оснастити кисневою підтримкою 312 ліжок, у тому числі 211 - централізованою подачею кисню і закупити 101 кисневий концентратор.
У лікарнях станом на 23 листопада перебуває 208 осіб з підозрою на коронавірусну хворобу та 575 хворих з підтвердженим COVID-19.
До 1 грудня розроблено графік розгортання додаткових ліжко-місць. Паралельно збільшуватиметься й рівень забезпечення кисневою підтримкою.
У листопаді до лікарень, включених у перелік закладів, які можуть госпіталізувати хворих на коронавірус, додались Ніжинська, Менська та Новгород-Сіверська центральні районні лікарні. Ці заклади готуються до підписання з Національною службою здоров'я відповідних договорів на фінансування.
Відчувши симптоми захворювання, обов’язково зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем.
Якщо у вас виникли питання щодо коронавірусної хвороби або надання медичної допомоги, ви можете зателефонувати на обласну гарячу лінію 0800507070 і отримати консультацію.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.