Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 19:30:09

Обстріляли автобус, який дешевше возить людей на Київ

18.11.2020   13:31Агенцiя

Компанія «Автолюкс», яка перевозить пасажирів на маршруті Чернігів – Київ – Чернігів знову зазнала атаки на свій автобус. Про це перевізник повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Повний, суцільний жах! Нема слів! Могли постраждати люди! Просто на голову не налазить. Спочатку погрожують, потім нівечать автобуси, а тепер ще й обстріл...а у салоні пасажири», – йдеться у повідомленні.

У компанії розповіли, що сьогодні, 18 листопада, о 4:30 ранку автобус «Автолюкса» рухався по вулиці Реміснича. Неподалік місця планової зупинки водій почув хлопок, а потім дзвін розбитого скла.

Від'їхавши на безпечну відстань, водій зупинив автобус, повідомив інформацію диспетчеру та викликав поліцію. В цей час у салоні знаходилися три пасажири, які лише дивом не постраждали від уламків розбитого скла. Пасажирів забрав інший автобус, що прибув на місце події.

Характер ушкоджень автобусу може свідчити про обстріл з пневматичної зброї, вважають у компанії-перевізнику.

Це вже третій напад на рейсові автобуси «Автолюкс» у Чернігові. Так, 2 жовтня 00:30 на вулиці Громадська на дорогу вибігли люди у масках та почали жбурляти в автобус важкі предмети. В результаті нападу в автобусі було пошкоджено лобове скло, та повністю вибиті бокові рами.

А 10 листопада о 23:40 невідомі особи розбили лобове скло автобусу «Автолюкс» що рухався від автостанції «Голлівуд» до автопарку у Чернігові.

Також, у компанії розповіли, що раніше до пунктів продажів квитків перевізника, зверталися особи з погрозами. Вся інформація передана до правоохоронних органів.

Довідка:
Компанія «Автолюкс» є офіційним пасажирським перевізником на здійснення пасажирських перевезень. Рейсові автобуси сполученням Чернігів – Київ – Чернігів почали курсувати 9 вересня 2020 року. Тоді перевізник встановив суттєву нижчу ціну на проїзд – 70 гривень проти 100 гривень у інших перевізників на цьому маршруті.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини