Поліцейські презентували головам громад Чернігівського району свої проекти
Керівництво поліції Чернігівської області завітало на семінар-нараду з міськими, селищними та сільськими головами об’єднаних територіальних громад Чернігівського району. Правоохоронці презентували їм два проекти – «Поліцейський офіцер громади» та «Мережа безпеки».

Поліція Чернігівської області вимушена адаптуватися під новий адміністративно-територіальний поділ (раніше було 22 райони, зараз – 5). Проект нової структури поліції вже розроблений. Ми зібралися з вами, щоб налагодити комунікацію, презентувати свої проекти та спланувати спільні дії на найближчий час, - сказав начальник Головного Управління Національної поліції в Чернігівський області Володимир Нідзельський.
ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ
Проект має на меті налагодження тісної співпраці громади і поліції заради створення безпечного середовища. Так, Національна поліція має забезпечити офіцерів службовими авто і планшетами для ведення електронної документації, а громада - приміщенням, оргтехнікою і, за можливості, службовим житлом.
Поліцейський офіцер громади обслуговуватиме лише свою територію, його не будуть залучати для виконання інших завдань. Бажано, щоб цей поліцейський не просто проживав на території обслуговування, а був місцевий. Один з найголовніших факторів – звітування перед громадою. Це вплине на оцінку людьми його роботи, а відтак і всієї поліції, - підкреслив начальник Управління превентивної діяльності Олексій Дяговець.
МЕРЕЖА БЕЗПЕКИ
Завдяки «розумним» камерам системи «Мережа безпеки» з початку її існування вдалося розкрити близько 4500 злочинів. Йдеться про 58 вбивств, 60 розбійних нападів, 249 грабежів, 247 фактів незаконного заволодіння автотранспортом, 3549 крадіжок тощо.
Насьогодні в обласному центрі та в районах Чернігівщини загалом встановлено близько 700 камер відеоспостереження, третина з яких підтримує функцію розпізнавання номерних знаків.
На 2021 рік заплановано встановити та підключити до локальної системи ще близько 100 камер.
Дуже важливо перекрити камерами всю область. Пріоритет – стратегічні перехрестя, в’їзди та виїзди з населених пунктів, – підкреслив начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Чернігівській області Анатолія Будьонного.
Ці проекти є надважливими для поліції Чернігівської області, адже забезпечення кожної громади дільничним офіцером поліції та камерами відеоспостереження несуть в собі як превенцію, так і допоміжну функцію розкриття злочинів. Тож керівництво поліції області домовилося з головами ОТГ про подальші кроки запровадження проектів на їхніх територіях.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.