Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 18:38:45

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра з 10 кг незаконно добутої риби

16.11.2020   11:37Агенцiя

14 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Чернігівського прикордонного загону на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На р. Дніпро, поблизу с. Дніпровське мешканець м. Чернігів ловив рибу з човна за допомогою сітки зяберної (одностінної). В протизаконний спосіб порушник добув понад 10 кг риби: щука - 22 екз., плітка – 14 екз., лин – 1 екз. та карась золотий (червонокнижний) - 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 9 119 грн.

На браконьєра складений протокол про адміністративне правопорушення, який буде направлений до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності.

На місце вчинення правопорушення була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області. У правопорушника вилучені заборонене знаряддя лову, незаконно добуті водні біоресурси та човен. Враховуючи значну шкоду завдану рибному господарству України, відомості по даному факту Нацполіцією внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.