Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 14:10:08

Ніжин: триває реалізація проекту зі створення відкритого простору для людей похилого віку "Кольорове життя"

14.11.2020   10:33Агенцiя

На базі Ніжинського територіального центру соціального обслуговування триває реалізація проекту зі створення відкритого простору для людей похилого віку «Кольорове життя», що фінансується Фондом малих проектів Міністерства закордонних справ Польщі.

Для закладу вже закуплене комп’ютерне та мультимедійне обладнання, облаштовано майданчик для занять фітнесом, закуплено спортивне обладнання та меблі. Також тут будують альтанку та монтують сцену для виступів. У підсумку буде створено єдиний та перший в області центр, який складатиметься з концертної, спортивної та ігрової локацій. Відвідувачі центру зможуть займатися на свіжому повітрі оздоровчою фізкультурою, переглядати кінофільми, вистави, брати участь у концертних програмах, фестивалях, майстер-класах, благодійних ярмарках та виставках творчих робіт, влаштовувати танцювальні вечори тощо.

«За підтримки наших партнерів з Польщі, ми плануємо завершити всі роботи вже до кінця цього місяця. Локації, які ми створимо, сприятимуть тісній взаємодії усіх зацікавлених сторін, дадуть змогу підвищити соціальну активність людей похилого віку, які нам допомагають у реалізації проекту», - каже директорка центру Інеса Шаповалова.

До реалізації проекту долучилися і самі пенсіонери. Разом з ними був вироблений план реалізації проекту, оскільки даний простір створюється саме для них. Також на відкритті будуть презентовані роботи відвідувачів центру, які вони створили спільно з відомою майстринею Ніною Кущенко.    

Сектор інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради 

Останні новини Чернігівщини

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу

Вирубка дерев через службову недбалість – засуджено майстра лісу 11:50

За публічного обвинувачення прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури визнано винним майстра лісу підприємства лісокористувача, що входить до сфери управління ДП «Ліси України» у службовій недбалості, яка завдала істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам (ч. 1 ст. 367 КК України).

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом

Підтримуємо український бізнес разом з Червоним Хрестом 11:37

Кожен підприємець на старті потребує підтримки та порад від досвідчених фахівців. Вчора під час онлайн-заходу для учасників програми REDpreneurUA консультації надавала фахівець Чернігівського регіонального офісу підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини