Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 04:35:02

Поліцейські затримали групу квартирних крадіїв

14.11.2020   09:31Агенцiя

Про крадіжку з її помешкання жінка повідомила до поліції надвечір 11 листопада. Меньше ніж за добу оперативники Чернігівського відділу поліції встановили, хто до цього причетний.

Зловмисники скористалися відсутністю хазяїв удома, пошкодили вікно та вкрали з будинку те, що можна було винести непомітно. Заявниця ретельно описала слідчо-оперативній групі поліції золоті вироби, які зникли з її помешкання.

У ході проведення розшукових заходів правоохоронці швидко встановили, що до правопорушення причетні двоє жителів Донецької області, які останнім часом мешкають у Чернігові. Останні вже притягувалися до відповідальності за крадіжки та грабежі. Поліція вилучила у них частину майна, викраденого у заявниці.

Обох підозрюваних поліцейські затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Нині перевіряється причетність затриманих до скоєння аналогічних злочинів.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частино 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у житло. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини