Правоохоронці повідомили про підозру серійному крадію
Правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні систематичних крадіжок в багатоповерхівках Чернігова. Від рук крадія постраждали щонайменше півсотні осіб.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники Чернігівського відділу поліції викрили у крадіжках 42-річного чернігівця та затримали його. Підозрюваний причетний до низки крадіжок з під’їздів будинків по всьому місту протягом липня-вересня цього року.
Раніше чоловік був неодноразово засуджений за вчинення майнових злочинів.
Правоохоронці вручили чоловіку підозру у вчиненні кримінально правопорушення за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Справу передано до суду.
Сектор комунікації поліції Чернігіської області
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.