Чернігів планує проігнорувати карантин вихідного дня?
Чернігів не виконуватиме рішення Кабміну про карантин вихідного дня, якщо буде така можливість.
Про це заявив заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако в ефірі каналу "Україна 24". Він вважає, що нові обмеження не вплинуть на динаміку захворюваності, але може зашкодити бізнесу.
"Уже традиційно ми про рішення уряду дізнаємося з новин, а самого документу ми досі не бачили. Якщо в рішенні уряду буде можливість ухвалювати рішення самостійно, то, звичайно, ми вважаємо, що ці карантинні обмеження, крім шкоди бізнесу, вони нічого не змінять, бо захворюваність навряд чи від цього суттєво зміниться", — сказав він.
Ломако зазначив, що міська влада хоче підтримати бізнес.
"Тому якщо посадові особи міськради або спецкомісії матимуть можливість не вводити цих обмежень, то в Чернігові ми будемо на стороні бізнесу і здорового глузду. Ми нічого не будемо запроваджувати, ба більше, будемо пом’якшувати, якщо у нас будуть можливості це робити", — сказав він.
Раніше запроваджувати карантин вихідного дня відмовилася місцева влада у Львові і у Слов'янську.
https://www.unian.ua/health/country/karantin-vihidnogo-dnya-v-ukrajini-yaki-mista-vidmovilis-novini-ukrajini-11217023.html?fbclid=IwAR1LBrodVJamwbmxWfuwckLPJTw1p6rCic4puT38F7AeaKcbA5E1DEKKid8
Останні новини Чернігівщини
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.
Юні програмісти Чернігівщини на фінальному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІТ 14:39
Віра у власні сили та щоденна інтелектуальна праця відкривають безмежні горизонти можливостей.