Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 червня, 16:25:18

Кількість лікарняних у порівнянні з вереснем збільшилась майже на 53%

12.11.2020   12:00Агенцiя

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє про суттєве зростання кількості листків непрацездатності, що надаються на оплату.

Збільшення числа лікарняних і днів непрацездатності застрахованих осіб спостерігається з початку осені.

Відповідно зростають видатки Фонду на фінансування допомог по тимчасовій втраті працездатності.

За оперативними даними у жовтні кількість лікарняних листків у порівнянні з вереснем збільшилась на 52,8%, на 38% зросла кількість днів непрацездатності, сума витрат зросла на 46,1% або на 7,8 млн грн.
    
Ріст числа листків і днів непрацездатності пов'язаний із сезонним підвищенням захворюваності на респіраторні хвороби, збільшенням потреби у догляді за хворими дітьми, ізоляцією від COVID-19 контактних осіб, а також безпосереднім захворюванням працівників Чернігівщини на коронавірусну хворобу.

Нагадаємо, що у жовтні відділеннями управління Фонду в області  було прийнято на оплату майже 10 тисяч листків непрацездатності на суму 24,6 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

12:29

З початку 2025 року чернігівські енергетики замінили 39 електроопор, пошкоджених через ДТП 12:07

39 електроопор довелося замінити чернігівським енергетикам з початку 2025 року «завдяки» любителям швидкої або не зовсім керованої їзди.

Збитки екології внаслідок ракетного удару по підприємству в Чернігові становили понад 600 мільйонів гривень 11:25

Фахівці Державної екологічної інспекції у Чернігівській області продовжують фіксувати наслідки військової агресії рф, які, на жаль, зростають.

Випускники з числа пільгових категорій отримають матеріальну допомогу 10:34

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 24 червня 2025 року погодив надання одноразової матеріальної допомоги 24 випускникам і випускницям закладів загальної середньої освіти м. Чернігова, які належать до пільгових категорій.

Хотів придбати автомобіль, натомість втратив понад 270 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання 10:22

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в соцмережах та на сайтах безкоштовних оголошень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини