У Кіптях на дорозі Київ - Чернігів активісти з 11 до 12 перекрили рух
До уваги водіїв! У зв'язку з акцією протесту у Кіптях на автомобільній дорозі М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (98-й км, Козелецький район) є тимчасові ускладнення руху.
					Близько сотні громадських активістів перекрили трасу міжнародного значення на пішохідному переході. 
Транспорт пропускають через кожні 10-15 хвилин. 
Орієнтовна тривалість акції - з 11:00 до 12:00. 
Враховуйте дану інформацію при плануванні поїздки.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.
Про створення системи державного нагляду за актами органів місцевого самоврядування – на Конгресових слуханнях 15:31
Понад 1700 учасників доєдналися вчора до Конгресових слухань. Чернігівщина – онлайн.
Чернігівські поліцейські спільно з СБУ перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 14:23
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Чернігова, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
На Чернігівщині з робочим візитом – нова представниця УВКБ ООН в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт 13:42
Представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Бернадетт Кастель-Голлінгсворт зустрілася з командою Чернігівської ОВА. Насамперед начальник ОВА В’ячеслав Чаус подякував за всю допомогу від організації.
Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулася в Чернігівській обласній прокуратурі 13:21
Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Дейнеки відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів області щодо ефективної взаємодії у сфері протидії злочинності в умовах триваючої збройної агресії проти України.