Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:27:17

Знову загинула червонокнижна тварина

10.11.2020   12:30Агенцiя

Прикро, але маємо черговий випадок загибелі червонокнижної тварини – 9 листопада на автодорозі «Нові Яриловичі-Чернігів-Київ» на відстані приблизно 400 м від повороту на с.Хмільниця Чернігівського району під колеса авто у темну пору доби потрапила самиця Лося європейського.

Представниця Червоної книги України віком до 5 років, вагою десь 400-500 кг раптово вибігла на проїзну частину дороги і внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинула на місці події.

Внаслідок зіткнення автомобіль зазнав значних механічних ушкоджень, водія з місця ДТП забрала карета швидкої медичної допомоги.

У тварини – множинні переломи кінцівок, тазу, хребта не сумісні зжиттям.

На ділянці дороги, де сталасяпригода, відсутній знак – 1.36 «Дикі тварини». Тож, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області звертає увагу водіїв, що шлях міграції тварин щоразу змінюється, а від так потрібно бути уважними на автошляхах і обережними за кермом, аби мати можливість вчасно відреагувати на дорожні обставини!
 
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини