Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 03:42:29

Про стан реалізації програми Президента України "Велике будівництво" звітували у Чернігівській ОДА

09.11.2020   11:44Агенцiя

Перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо стану реалізації проєктів у 2020 році в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

До участі в нараді долучилися представники структурних підрозділів ОДА, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Під час селектору учасники проаналізували готовність об’єктів, динаміку робіт та рівень використання коштів, які передбачені на реалізацію програми. Заслухали інформацію щодо термінів отримання експертних висновків та сертифікатів введення в експлуатацію, а також очікуваних дат відкриття об’єктів.

Про стан реалізації в області програми Президента України «Велике будівництво» поінформував начальник управління реального сектору економіки Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Юрій Сухомлин. Так, за його словами, загальний рівень будівельної готовності за напрямком «5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об’єктів» становить 95,6%. Від останнього селектору найбільший прогрес темпів виконання робіт показали спортивні об’єкти – 3,6%.

Крім того, учасники наради розглянули стан реалізації програми «EMERGENCY». Вона передбачає модернізацію приймальних відділень 9 опорних лікарень в області. На 8 об’єктах будівельні роботи йдуть повним ходом.

Також учасники наради обговорили реалізацію 13 проєктів, що фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. На їх реалізацію передбачено 92,7 млн грн. Станом на 02.11.2020 на рахунки розпорядників коштів надійшло 78,5 млн гривень,  з яких використано 61,8 млн грн або 78,8%.

 Завершуючи нараду, перший заступник голови ОДА закликав усіх замовників  проєктів мобілізувати зусилля задля їх своєчасного завершення.

За інформацією Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини