Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 07:04:26

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.11.2020   09:52Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 листопада по 8:00 7 листопада 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи загинули та 1 особа постраждала.


Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- поблизу с. Зруб Ніжинського району 06 листопада водій автомобіля «Мітсубісі Аутлендер» не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з автомобілем «МАН» з  напівпричепом. Внаслідок пригоди  пасажирка автомобіля «Мітсубісі Аутлендер» від отриманих травм загинула на місці аварії, а пасажир  отримав травми та був доставлений до КНП «Ніжинська центральна міська лікарня».

- в м. Мена по вул. Сіверський Шлях, 122 близько 18 год. 06 листопада водій автомобіля « Daf » здійснив наїзд на пішохода, який лежав на проїжджій частині дороги. Внаслідок пригоди  пішохід від отриманих травм загинув на місці аварії.


Пожежі в житловому секторі
– 2:

- в с. Канівщина Прилуцького району в господарстві по вул. Степанюка, 61 о 13 год. 38 хв. 06 листопада сталася пожежа житлового будинку (7х9м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 54 кв.м, пошкоджено перекриття на площі 40 кв.м та майно. Причина пожежі- порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

- в с. Стольне  Менського району в господарстві по вул. Партизанській, 36 о 15 год. 54 хв. 06 листопада сталася пожежа житлового будинку (7х9м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено майно, перекриття та стіни на всій площі. Причина пожежі - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 06 листопада по 20 годину 7 листопада очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно - західний 7-12 м/с. Температура вночі 2-7º, вдень 9-14º тепла. По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 4-6º, вдень 11-13º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини