Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 10 жовтня 2012 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 5 в житловому секторі, 1 на інша. Врятовано 3 людини, травмовано 1 та 2 людини загинуло.
1. Пожежа в житловому секторі Ніжинський р-н, с. Липів Ріг О 7 год. 27 хв. 09.10.2012 року сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено майно, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння сина господарки 1977 р.н. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки та її сина.
2. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Бірки О 09 год. 52 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 8 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.
3. Пожежа грубих кормів (по заяві) Борзнянський р-н, с. Хороше Озеро О 19 год. 55 хв. на полі СТОВ "Нива" (директор Хоменко В.П.) сталася пожежа скирти соломи. Вогнем знищено 60 т грубих кормів. Причина - ймовірно підпал. Збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння не залучалися.
4. Пожежа в житловому секторі Носівський р-н, с. Селище О 22 год. 15 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
5. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Ватутіна 00 год. 43 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 9 кв. м. Причина - електростатичний розряд на фланці газового стояку. Збитки встановлюються. Врятовано двох чоловік та матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі Бобровицький р-н, с. Старий Биків О 04 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено веранду та пошкоджено покрівлю будинку. Причина - ПППБ при експлуатації електропобутових приладів. Внаслідок пожежі господар отримав опіки 2-3 ступеню 7% верхніх та нижніх кінцівок тіла та направлен до Бобровицької ЦРЛ. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.
Події на водних об'єктах:
09.10.2012 р. о 13 год. 30 хв. в смт Ріпки з р. Мотуз місцевими жителями було піднято на поверхню тіло гр. Копич С.М., 1972 р.н., яка мешкала в смт Ріпки. Причина смерті встановлюється.
Виявлення та знищення ВНП:
09.10.2012 р. близько 12 год. 30 хв. на полі біля с. Миколаївка Борзнянського району було виявлено артилерійський снаряд калібром 85 мм часів ВВв. Вибухонебезпечний предмет охороняється співробітниками Борзнянського РВ УМВС України в Чернігівській області.
Знищення даного ВНП планується здійснити 10.10.2012 р. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
19 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1485 Російська агресія - Day 1485 Russian aggression
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.