Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 08:01:48

Ніжин: прийнято рішення про призупинення заходів з ліквідації (розформування) військової частини А 4558

06.11.2020   10:30Агенцiя

5 листопада, під час засідання виконавчого комітету Ніжинський міський голова Анатолій Лінник зачитав відповідь заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації на звернення щодо розформування військової частини №4558.

У листі зазначено, що на базі зазначеної військової частини проводиться повний комплекс робіт з обслуговування ракетно-артилерійського озброєння. Освоєно і проводиться технічний супровід модернізації озброєння, військової техніки та стрілецької зброї для операції Об’єднаних сил.

Військова частина єдина в Збройних Силах України має безстрокову ліцензію на виробництво і ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення та на виробництво засобів активної оборони. Окрім цього, закриття військової частини це фінансові витрати у вигляді надходження до бюджету коштів від податків з доходу фізичних осіб та створення соціальної напруги через втрату роботи 230 працівників.

На даний час Міністерством оборони України прийнято рішення про призупинення заходів з ліквідації (розформування) військової частини А 4558.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.