Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 21:41:25

Чернігів: права мешканців будинку під час розміщення нового магазину АТБ порушені не будуть

06.11.2020   10:24Агенцiя

Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» отримала відповідь на запит щодо проведення реконструкції частини приміщень універмагу «Сіверський», який знаходиться на першому поверху житлового будинку № 35по вулиці Рокосовського.

Запит був направлений на підставі звернень мешканців будинку, яких турбувало питання законності реконструкціїта захисту їх прав.

З наданої відповіді випливає, що поруч з діючим магазином «СОЮЗ»планується розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів товариства «АТБ-МАРКЕТ», при цьому жодних конструкцій з боку двору житлового будинку не передбачено.

Отже згідно інформації управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради щодо законності проведення реконструкції нежитловихприміщень по вул. Рокоссовського, 35 маємо наступне.

Виконавчим комітетом Чернігівської міської ради було прийняте рішеннявід 02.09.2020 № 375 щодо затвердження та надання містобудівних умов іобмеженьзабудови земельної ділянкитовариству з обмеженоювідповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» для реконструкції нежитлових орендованихприміщень для розміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарівпо вул. Рокоссовського, 35 в м. Чернігові.
Вказане рішення приймалося на підставі звернення товариства зобмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» до міського голови та копійдокументів, які передбаченні статтею 29 Закону України «Про регулюваннямістобудівної діяльності».
Містобудівні умови та обмеження є частиною вихідних даних дляпроектування об’єкта. Завдання на проектування об’єктів складається ізатверджується замовником за погодженням із проектувальником.

Самезавданням на проектування визначається обґрунтовані вимоги замовника допланувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об’єктів, йогоосновних параметрів.
Управлінням архітектури та містобудування міської ради 30.09.2020 бувпогоджений генеральний план та плани опорядження зовнішніх фасадів длярозміщення магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вул.Рокоссовського, 35. Вказані креслення були виконанні ТОВ «Інжиніринговакомпанія «Будпроект плюс» м. Дніпро.

За генеральним планом розвантажувальна рампа буде розміщена зголовного фасаду магазину без прибудов та надбудов. Жодних конструкцій збоку двору житлового будинку не передбачено.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.