Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 07:12:53

Верховний Суд визнав право держпідприємства на користування земельною ділянкою площею понад 11 га

06.11.2020   08:23Агенцiя

Верховний Суд погодився із доводами прокуратури і залишив без змін судові рішення попередніх інстанцій про відмову у задоволенні позову одного з господарських товариств до «Ніжинського комбінату хлібопродуктів» про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею понад 11 га у м. Бахмач.

Вступ у розгляд вказаної справи здійснено Чернігівською обласною прокуратурою за результатами вивчення законності вибуття майна державного підприємства, що входить до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, у приватну власність.

Прокурором у судах першої та апеляційної інстанції доведено необґрунтованість аргументів товариства щодо визнання за ним права користування спірною ділянкою у зв’язку із набуттям права власності на об’єкти нерухомості, що на ній розташовані.

Крім того, позивач не належить до кола осіб, які згідно із Земельним кодексом України можуть використовувати земельну ділянку на праві постійного користування.

На цій земельній ділянці продовжують перебувати об’єкти нерухомого майна, що є державною власністю та належать держпідприємству на праві повного господарського відання.

Крапку у цьому спорі поставлено Верховним Судом за результатами розгляду касаційної скарги позивача, яку Судом відхилено.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.