Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували пожежу господарчої будівлі та проводили пошуки зниклого 85-річного чоловіка
4 листопада рятувальники 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Ріпки Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалися до пошуків зниклого 85-річного мешканця с. Горностаївка.

Чоловік ще 2 листопада пішов з власного подвір'я у невідомому напрямку.
Для проведення пошукових робіт було сформовано групу з 17 осіб, до якої увійшли 4 рятувальників, співробітники Національної поліції, прикордонної служби зі службовою собакою та лісники. В ході обстеження лісових масивів та прилеглих територій чоловіка не виявлено, пошуки продовжуються.
Цього ж дня о 17:22 у Прилуцькому районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загорання господарчої споруди у с. Тихе. До місця пригоди оперативно прибули вогнеборці 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. На той момент полум'я вже охопило дах будівлі.
Пожежу о 18:00 було локалізовано, а о 19:30 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни споруди та майно господарів. Причиною пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки під час монтажу нагрівальних печей і димарів.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.