Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 20:35:14

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг у вересні. ДОВІДКА

05.11.2020   14:05Агенцiя

У вересні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 215,7 млн.грн.

Це становить 105,4% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).  

Заборгованість населення зі сплати за постачання та розподіл природного газу на кінець вересня 2020 року становила 392,5 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 186,7 млн.грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 88,1 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 62,7 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення –
56,6 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 18,6 млн.грн.

Погашенню населенням заборгованості сприяє можливість заключення договорів на реструктуризацію боргів. У вересні 2020 року в області було укладено 94 договори на загальну суму 0,8 млн.грн.

Головне управління  статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини