Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 січня, 06:28:43

Про вивільнення у сфері охорони здоров’я мовою цифр

04.11.2020   11:36Агенцiя

За даними статистики у 2020 році (з 01.01.20 по 29.10.20) до обласної служби зайнятості надійшли списки про заплановане вивільнення 6355 медичних працівників.

Переважна більшість з них (3469 осібабо 54,6%) – це молодший медичний персонал та адміністративно-господарський персонал), 2725 осіб або 42,9% - медичний персонал (лікарі, фельдшери, медичнісестри).

Крім того, планувалось вивільнити 161 працівника терцентрів.

Станом на 1 січня 2020 р. на обліку в службі зайнятості перебували 130 медичних працівників, більшість з яких (94 особи) - молодший медичний персонал та адміністративно-господарський персонал.

З початку року у службі зайнятості зареєструвалося 616 медичних працівників, серед яких більш ніж третина (226 осіб) медичного персоналу (лікарів, фельдшерів, медичних сестер).

Всього ж перебувало на обліку та отримували послуги 746 осіб, звільнених з медичних закладів.

Станом на 29 жовтня 2020 року серед офіційно зареєстрованих в області безробітних налічується 438 працівників медичних закладів, 144 з яких – целікарі, фельдшери та медсестри.

Обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини