Відбулася онлайн-нарада з першим заступником голови Чернігівської ОДА
3 листопада перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Питання порядку денного стосувалися стану реалізації у 2020 році проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.
У ході онлайн-наради розглянуто 5 питань:
- Про стан реалізації в області програми Президента України «Велике будівництво» та використання коштів ДФРР.
- Про стан реалізації проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я в рамках Програми Президента «Велике будівництво».
- Про стан реалізації проєктів з ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в рамках Програми Президента «Велике будівництво».
- Про стан реалізації проєктів соціальної інфраструктури (школи, садочки, спортивні споруди) в рамках проєкту «Велике будівництво».
- Про стан реалізації проєктів, що фінансуються у 2020 році за кошти ДФРР.
В рамках програми «EMERGENCY» передбачена модернізація сучасних приймальних відділень 9 опорних лікарень області згідно із затвердженим дизайном та брендбуком. У Корюківській, Бобровицькій районних лікарнях та Прилуцькій міській планується капітальний ремонт приймального відділення. У обласній, міських лікарнях Чернігова та Ніжина, у Бахмацькій, Новгород-Сіверській та Козелецькій районних передбачена реконструкція. Загалом на модернізацію заплановано спрямувати 72 млн грн.
За підсумками наради структурним підрозділам облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області надано відповідні доручення.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).