Поліція затримала чоловіка, який з ножем напав на правоохоронця
Співробітники Бахмацького відділу поліції затримали 34-річного чоловіка, який раптово напав на 36-річного дільничного.

Інцидент стався між восьмою та дев’ятою годинами вечора. Підозрілий чоловік ходив поміж авто, припаркованих біля адмінбудівлі поліції. В цей момент біля приміщення з’явився капітан поліції. Побачивши поліцейського в однострої, зловмисник кинувся на нього. Внаслідок цього поліцейський отримав травми у вигляді забоїв рук та ноги.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Бахмацького відділу поліції, яка вилучила ніж та інші речові докази скоєння злочину.
Кримінальна поліція затримала підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Як виявилося згодом, чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Напередодні до нього додому виїжджала слідчо-оперативна група за викликом від дитини про вчинення батьком домашнього насильства.
Нині поліція встановлює всі мотиви нападу зловмисника на правоохоронця.
Слідчі відкрили провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України – посягання на життя працівника правоохоронного органу. Санкція статті – позбавлення волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічне.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.