Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 квітня, 11:34:49

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

03.11.2020   09:26Агенцiя

Протягом жовтня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства.

Зокрема, викрито 34 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них два з ознаками кримінальних правопорушень.

Також складено 67 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), в тому числі одне відносно суб’єктів промислового вилову; два - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів) та два - за ст. 90 - 1 КУпАП (порушення вимог щодо охорони видів тварин занесених до Червоної книги України).

Крім цього, складено 48 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 97 кг риби та 153 од. заборонених знарядь лову, з них 147 од. сіток, загальною довжиною 2 599 метра.

«Всього у порушників у жовтні вилучено 140 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 203 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 190 од. сіток, загальною довжиною 3 595 метрів. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 18 150 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 28 020 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Нагадаємо найрезонансніші правопорушення, що були викриті Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході рибоохоронних рейдів протягом жовтня поточного року.

Так, 14 жовтня на озері поблизу с. Березівка Борзнянського району викрито жителів м. Ніжин та с. Степанівка, які за допомогою сітки зяберної (одностінної) виловили 7 кг водних біоресурсів: плітка – 44 екз., окунь – 9 екз., лящ – 8 екз., по 5 екз. плоскирки і в’язя, по 1 екз. синця, лина, білизни і щуки та 4 екз. раків. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 7 004 грн.

15 жовтня озері поблизу с. Самійлівка Козелецького району виявлено мешканців с. Озерне та с. Савин, які за допомогою 2 од. сіток зяберних виловили 9 кг риби: щука - 11 екз., плітка – 34 екз. по 2 екз. лина і окуня та по 1 екз. синця і карася золотого (червонокнижного). Завдано збитків у розмірі 7 317 грн.

На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо - оперативні групи районних відділів поліції ГУНП в Чернігівській області. На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучено.

Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини