Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 23:15:13

86 лікувальних закладів області підписали договори з Національною Службою здоров’я України

03.11.2020   08:35Агенцiя

Нині на Чернігівщині працює 86 лікувальних закладів, що підписали договори з Національною Службою здоров’я України на обслуговування населення за Програмою медичних гарантій.

Такі дані розміщено на оновленому дашборді офіційного сайту НСЗУ.

Зокрема, ці заклади уклали 195 договорів на 31 вид груп медичних послуг за 416-ма послугами. Загалом сума договорів становить 2 341 828 146,45 грн.

Йдеться про такі види медичних послуг, як, зокрема, стаціонарна, амбулаторна дорослим та дітям за різними напрямками, лікування соціально значущих захворювань, коронавірусної інфекції, надання родопомічної допомоги тощо.

Нагадаємо: 2020 року Програма медичних гарантій запрацювала у повному обсязі. Нею передбачено закупівля НСЗУ медичних послуг у закладів охорони здоров'я усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності і оплата їх за договором.

Процедура закупівель медичних послуг передбачає дотримання надавачами умов надання послуг та специфікацій на конкретні послуги чи групи послуг.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.