Патрульна поліція перевірила стан доріг і готовність комунальних служб до зимового періоду
Співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції області спільно з власниками автомобільних доріг та вулиць провели осінній комісійний огляд вулично-шляхової мережі області.

Обстеження показало, що загальна картина із заміною асфальтного покриття покращується, але проблемні ділянки ще залишаються. В основному це стосується вулиць приватного сектору.
Поліцейські зафіксували чималу кількість вибоїн, деформацій у вигляді ямковості та осідання асфальтного покриття. Власники таких вулично-шляхових мереж отримали від інспекторів відповідні вимоги про усунення недоліків.
Також поліцейські перевірили готовність власників автомобільних доріг та обслуговуючих компаній до утримання доріг у зимовий період – це наявність паливо-мастильних матеріалів, піщано-сольової суміші, фракційних матеріалів, технічний стан снігоприбиральної техніки.
Співробітники відділу БДР патрульної поліції обстежили майже 3000 км доріг державного значення. Видали 28 вимог про усунення недоліків та склали 6 адміністративних матеріалів за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52
Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.
Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).
Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48
Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.