Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 10:03:57

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 42 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

02.11.2020   13:31Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 26 жовтня по 2 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіки особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 22 пожежі, 17 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 3 в природних екологічних системах, зокрема 1 загоряння торфу, 2 сухої рослинності та 1 інша. Вогнем пошкоджено автомобіль та 17 будівель різного призначення, площа пожеж у природних екологічних системах склала понад 3 га.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 9 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів, які були виявлені у м. Чернігів, Чернігівському (двічі), Козелецькому (двічі), Прилуцькому, Ічнянському, Бобровицькому та Ріпкинському районах. Знищено у встановленому порядку 33 боєприпасів часів минулих війн, з них: 18 артилерійських снарядів калібром 76, 122 та 152 мм, 9 мінометних мін калібром 50 мм, 2 авіаційні бомби АО-10 та 4 ручні гранати РГД-33.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 13 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57

Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

2 лютого: цей день в Україні і світі

2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47

День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини