Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 23:17:33

П’яний чернігівець "замінував" у Києві міст

02.11.2020   13:17Агенцiя

Вранці у неділю, 1 листопада, у столиці було перекрито міст Патона. Причиною стало повідомлення про замінування.

Повідомляється, що до поліції надійшло відразу три повідомлення про замінування трьох об’єктів на території Печерського району столиці. Один з них – міст Патона.

Міст було закрито для руху транспорту. На місці працювали вибухотехніки. За результатами пошуків жодних небезпечних предметів фахівці не знайшли.

Паралельно правоохоронці виявили особу «терориста». Ним виявився 27-річний уродженець Чернігівщини. Його затримали. Чоловік був п’яним і пояснити навіщо «жартував» не зміг.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком до 6 років.

Останні новини Чернігівщини

«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20

Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.

СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17

Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами

Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09

З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.

У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06

Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57

У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини