Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 16:58:02

Стягнуто 70 тис. грн. збитків, завданих незаконною вирубкою дерев у ботанічному заказнику

02.11.2020   08:17Агенцiя

Господарський суд Чернігівської області 26.10.2020 задовольнив позов Чернігівської місцевої прокуратури та зобов’язав постійного лісокористувача відшкодувати майже 70 тис. грн. шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У ході судового розгляду справи прокурором доведено, що суб’єктом господарювання не забезпечено належної охорони та збереження лісових ресурсів, які перебувають у його постійному користуванні.

Це призвело до незаконної самовільної вирубки  дерев у кількості 22 шт. породи дуб та клен на території ботанічного заказника місцевого значення «Панченкове» неподалік с. Красне в межах Іванівської сільської ради Чернігівського району.

Як наслідок, рішенням суду позов задоволено та зобов’язано лісокористувача відшкодувати завдану шкоду шляхом перерахування коштів до спеціального фонду Державного бюджету України.

Подальша робота з цих питань триває.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини