Поліція закликає громадян не здійснювати фінансових операцій за вказівками незнайомців
Поліцейські застерігають громадян від незнайомців, які представляються працівниками банків.
До поліції Чернігова продовжують надходити заяви від містян, що постраждали від шахрайських дій.
29 жовтня близько 22-ї години до поліції звернулася 31-річна чернігівка. Жінка повідомила, що близько 19-ї години до неї зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку. За його словами, хтось нібито намагався несанкціоновано зняти кошти з картки чернігівки. Щоб запобігти цьому, чоловік запропонував слідувати його вказівкам.
Незнайомець контролював емоційну напругу та не давав співрозмовниці часу на роздуми. Скориставшись її розгубленістю, зловмисник отримав доступ до реквізитів банківської картки жінки та заволодів коштами у сумі 60 тисяч гривень.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (шахрайство). Максимальна санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.
Поліцейські Чернігівщини наполегливо рекомендують проводити будь-які фінансові операції у відділеннях банків, а не по телефону.
Якщо вас непокоїть озвучена незнайомцями інформація щодо стану вашого банківського рахунку – зайдіть до найближчого відділення банку.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression