Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 12:43:59

Поблизу смт Михайло-Коцюбинське внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинула Червонокнижна тварина

29.10.2020   08:12Агенцiя

Червонокнижна тварина – Лось європейський потрапила під авто у темну пору доби 27 жовтня поблизу смт Михайло-Коцюбинське.

Представник Червоної книги України ймовірно 2-3 річного віку раптово вибіг на проїзну частину дороги і потрапив під колеса авто. Автомобіль і водіяв становити не вдалося.

Тварина від отриманих травм померла на місці події. Авто, що збило лося, скоріш за все залишилось не ушкодженим, оскільки водій продовжив рух і залишив місце ДТП.

На місце були викликані працівники поліції та представники єгерської служби користувача мисливських угідь на відповідній території – ТОВ «СМРП «Придесьнянське».

На ділянці дороги, де сталася пригода, відсутній знак – 1.36 «Дикі тварини». Тож, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області звертає увагу водіїв, що шлях міграції тварин щоразу змінюється, а від так потрібно бути уважними на автошляхах і обережними за кермом, аби мати можливість вчасно відреагувати на дорожні обставини.

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини