Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 01:17:34

Поліцейські затримали підозрюваного, який смертельно поранив сусіда

26.10.2020   08:06Агенцiя

Поліція впродовж кількох годин встановила особу чоловіка, що завдав сусіду ножове поранення, від якого той помер у лікарні.

22 жовтня близько 23-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що до однієї з лікарень Чернігова доставили 46-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району з ножовим пораненням грудної клітки. Тієї ж ночі чоловік помер у лікарні.

В ході проведення першочергових невідкладних заходів поліцейські встановили, що до злочину може бути причетний сусід потерпілого. Ввечері вони у компанії разом розпивали алкоголь. Згодом між чоловіками спалахнула сварка, що переросла у бійку на подвір’ї. 26-річний підозрюваний схопив ножа і вдарив ним потерпілого у груди.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі поліції відкрили провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Таке діяння карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Триває досудове розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини