Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 17:07:58

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 215, одужали 92, померли четверо

23.10.2020   16:05Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 жовтня зафіксовано 215 нових випадків інфікування COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 139 чернігівців, 39 ніжинців, 12 жителів Чернігівського району, вісьмох – Козелецького, п’яти – Коропського. По одному випадку інфікування у Талалаївському, Куликівському, Ніжинському, Бахмацькому районах та у Прилуках. Четверо хворих у Ріпкинському та троє у Сосницькому районах. З них дев’ятнадцять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується амбулаторно.

На жаль, маємо ще чотири летальних випадків. Від COVID-19 помер 62-річний мешканець Носівського району, 63-річний чоловік з Бахмача, 62-річна жінка з Прилук та 54-річна жителька Чернігівського району. Усі вони мали супутні хвороби, що ускладнили перебіг коронавірусної інфекції. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Від коронавірусу одужали 94 мешканці Чернігівської області: 23 ніжинці, семеро прилучан, 19 чернігівців, одинадцять жителів Чернігівського району, семеро – Козелецького, четверо – Носівського. Три особи одужали у Ріпкинському, стільки ж у Сновському та Корюківському районах, п'ятеро - у Бахмацькому і стільки ж у Ніжинському, по двоє - у Ічнянському і Новгороді-Сіверському. З них вісімнадцять хворих лікувалися у закладах охорони здоров’я.

Загалом в області 7582 підтверджених діагнозів COVID-19, з них:
- 3430 пацієнтів одужало;
- 3606 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 404 перебуває на госпіталізації у закладах охорони здоров’я;
- 120 летальних випадків;
- 22 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 937 ПЛР-тестів та 986 ІФА-досліджень.

- У неділю відбудуться місцеві вибори, й підтримати своїх кандидатів на дільниці прийдуть жителі Чернігівщини. Важливо, щоб голосування пройшло максимально безпечно. Для профілактики інфікування COVID-19 у приміщенні виборчих дільниць рекомендується одночасне перебування виборців з розрахунку не більше 3 осіб на один стіл для видачі бюлетенів. На вході до виборчої дільниці повинні бути облаштовані місця з антисептиком. Громадянам, які у день виборів будуть знаходитись на самоізоляції, рекомендується здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20-ї години п'ятниці 23 жовтня подати до виборчої дільниці заяву з довідкою про стан здоров’я, — розповів заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини