Кіптівська амбулаторія отримала обладнання для телемедицини
23 жовтня в Кіптівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини сімейний лікар отримав комплект обладнання для надання медичних послуг із застосуванням телемедицини. Для громади – це історична подія.
На сайті Кіптівської ОТГ вказано, що комплект містить: планшет із спеціальним програмним забезпеченням, 12-канальний електрокардіограф з передачею даних через USB-порт, прилад для вимірювання об’ємно-швидкісних параметрів легень, стетоскоп електронний в комплекті з навушниками, тонометр, термометр безконтактний інфрачервоний, пульсоксиметр із Bluetooth інтерфейсом, монітор життєво-важливих показників, цифровий дерматоскоп, апарат для визначення рівня глюкози/холестерину в крові, hd веб-камера.
Вказане обладнання дозволяє провести високоточне, якісне обстеження пацієнта та моментально передати його результати по бездротовому з’єднанні і проконсультуватися зі спеціалістами інших ланок.
Обладнання придбали на умовах співфінансування Кіптівської громади та районного Центру первинної медико-санітарної допомоги.
«Навіть і подумати не міг, що звичайна сільська амбулаторія може бути оснащена таким надсучасним обладнанням, якого подекуди немає навіть в сімейних лікарів, які працюють в області» - каже сімейний лікар Олександр Марченко.
Тепер жителям громади не потрібно буде їхати за консультацією до обласної лікарні, досить приїхати до Кіптів, щоб пройти обстеження всіх життєво важливих органів.
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.