Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 січня, 11:24:05

Упродовж доби під час пожеж загинуло 3 особи

23.10.2020   08:07Агенцiя

Упродовж доби пожежно-рятувальні підрозділи Чернігівщини 5 разів залучалися на гасіння займань у житловому секторі, під час яких загинуло 3 людини.

Так, 21 жовтня о 16:07 до Служби порятунку "101" у м. Бобровиця надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Петрівка. Рятувальників викликали сусіди, які побачили дим, що виходив з вікон будинку.

За викликом на місце події прибуло відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна команда с. Новий Биків. На цей час в одній з кімнат та на даху будинку відбувалося горіння, а в оселі спостерігалося щільне задимлення. Спільними діями о 16:35 пожежу було локалізовано та о 17:21 остаточно ліквідовано. Під час гасіння в одній з кімнат помешкання вогнеборці виявили тіла 2-х загиблих. Ними виявилися 68-річний господар будинку та його 55-річна дружина. Ймовірно, причиною трагедії послужила власна необережність господаря під час куріння.

22 жовтня о 00:33 до Служби порятунку "101" у м. Прилуки надійшло повідомлення про пожежу в одній із квартир п'ятиповерхового житлового будинку, що у районному центрі по вул. Польовій. За викликом до місця події оперативно прибуло два відділення 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини. На час їх прибуття в квартирі спостерігалося щільне задимлення. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору приступили до гасіння пожежі. Під час проведення розвідки в одній з кімнат помешкання вони виявили 100-річну господарку помешкання без ознак життя. Пожежу о 00:43 локалізовано та о 01:20 остаточно ліквідовано. Причина пожежі наразі встановлюється.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини