Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 02:57:57

Бебі-бум на двійнят та трійнят: скільки з початку року народилося на Чернігівщині

21.10.2020   14:32Агенцiя

З початку 2020 року сім’ї на Чернігівщині поповнилися 4450 дітьми.

Цікаво, що фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували приблизно однакову кількість хлопців та дівчат – 2235 та 2215 відповідно. Разом з тим, простежувався бебі-бум на двійнят, яких на світ в області з’явилося 42 пари. Особливий подарунок лелека приніс родині з Чернігова – там народилося одразу 3 маленькі принцеси.

Найпопулярнішими іменами на Чернігівщині залишаються Артем, Дмитро, Матвій, Єгор, Богдан, Данило, Софія, Анастасія, Марія, Вікторія, Поліна та Анна. Рідковживаними іменами у цьому році стали Холід, Іларіон, Лука, Остап, Влас, Роміо, Фадей, Демір, Ш’ямасундара, Мія, Агата, Даяна, Божена, Пауліна та Наре.

Нагадаємо, що у Чернігові успішно працює прогресивна послуга Мін’юсту «єМалятко», яка незабаром запрацює навіть в найвіддаленіших населених пунктах. Завдяки сучасному сервісу батьки новонароджених можуть отримати пакет послуг від різних відомств через єдиний контакт, заповнивши тільки одну заяву. Фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану, які є складовою управління юстиції, не тільки реєструють народження малюка, а й одночасно оформлюють, наприклад, державну допомогу при народженні дитини, присвоювати реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо.

За інф. Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини